Polar Mont İmalatı

Polar Ceket İmalatı

Ensa Tekstil polar imalatı ile ülkemizde saygın polar mont imalatçıları arasındadır. Antipilink özellikte tüylenmez kumaşlardan bay- bayan ve çocuk polar imalatımız devam etmektedir. Her beden ve modelde polar mont yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

Firmamız polar ceket, polar mont ve polar yelekte imalatçı firmadır. Müşteri taleplerine göre üretim yapar. Üretim modelleri olarak; yakalı – yakasız, kapüşonlu – kapüşonsuz, baskılı – baskısız – nakışlı – nakışsız, armalı – armasız şekilde sipariş verebilirsiniz. Sınırsız renk, model ve seçenek ile taleplerinizi hızlı ve kaliteli olarak teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini firmamızın sürekliliği açısından çok önemli olduğu bilinciyle hareket eden çalışanlarımı, işçilikte oldukça titiz davranarak polar mont dikimi yapmaktadırlar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yaparak müşterilerimizi ne kadar önemsediğimizi bildirmek isteriz.

Polar Ceket imalatı

Tek renkli, çift renkli polar ceket imalatıyla satışlarınızı ikiye katlayacaksınız. 2023 model polar ceket modellerimizi isterseniz astarlı olarak da yaptırabilirsiniz. Ayrıca fermuarlı polar ceket dikimi ile ülkemizde ender firmalardan biriyiz. Zarif ve şık tasarımlı ürünleri birlikte tasarlayıp dikerek teslim ediyoruz. Polar ceket fiyatları siparişin cinsine göre değişmektedir. Permuarlı, cepli baskılı veya armalı taleplerinize göre fiyatlandırıyoruz. Mutabakat sonrası arzu ettiğiniz adet ve özellikte polar ceketleri en kısa sürede dikerek teslim ediyoruz.

Firmamız polar ceket imalatında ülkemizde seçkin referanslara sahip firmadır. Müşterilerimiz arasında kurumsal firmalar, STK – sivil toplum kuruluşları, partiler, spor kulüpleri, turizm firmaları, kamu kurumları ve bireysel müşteriler bulunmaktadır.

İstanbul fason polar atölyesi istediğiniz modelde uygun fiyatlarla dikim yapabilen fason polar dikim atölyesidir. Bağcılar dikim atölyemizi ziyaret ederek firmamızı yakından tanıyabilirsiniz. Yeni sezon polar mont modellerinden beğenin biz dikelim, siz kazanın. 

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com