Toptan T-Shirt İmalatı

Toptan Tişört İmalatı

Ensa Tekstil, yeni moda trendlerini takip ederek tişört ve sweatshirt imalatı yapmaktadır.  Firmamız t-shirt imalatında müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Her tip ve modelde tişört yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı kullanabilirler.

İç piyasada onlarca kurumsal ve bireysel müşteri portföyüne sahip en disiplinli tekstil firmasıyız. Toptan t-shirt imalatında müşteri tercihine göre %100 pamuklu kumaş veya polyester karışımlı kumaş kullanırız. %100 pamuklu kumaşlar birinci sınıf kaliteli süprem penyedir. Kullandığımız kumaşların üretimde renk verme, çekme ve dönme gibi olumsuzluklarla karşılaşmaması için üretim öncesi testen geçirilir. Kullanıldığımız boyalar sertifikalı ve güvenli olup, sağlığa zararlı değildir. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapıyoruz. Müşterilerinin istediği renklerde tişört imalatı yapan en komplike olmaktan gurur duyarız.

Omuzların daha düzenli durmasını sağlamak için zincir dikişli biye kullanıyoruz. Böylece son kullanıcı tişörtü giydiğinde vücuduna oturur.Ensa Tekstil’de tüm süreçler titizlikle takip edilir. Dikim atölyemizde işçiliğimizin kusursuz olmasına çok önem vermekteyiz.  Sıfır hata ve zamanında tedarik hedefiyle çalışan firmamız tişört imalatı ile müşterilerine en iyi hizmeti verir.

Toptan tişört dikim çeşitleri

Ensa bünyesinde tişört üretim; ön hazırlık - tasarım - kesim - dikim - ütü paket ve sevkiyatdan oluşmaktadır. Toptan baskısız imal ettiğimiz t-shirtlerimizde isteğe göre baskı veya nakış yapmaktayız.

İmalatını yaptığımız tişört modelleri

  • Bisiklet yaka tişört
  • V yaka tişört
  • Sıfır yaka tişört
  • Polo yaka tişört
  • Triko tişört
  • Promosyon Tişört
  • Baskılı tişört
  • Baskısız tişört

Bay - Bayan ve Çocuk tişörtleri talepleriniz için hızlı iletişim hatlarımız:  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11

Promosyon Tişört İmalatı

Kurumlara, kurumsal firmalara, işletmelere ve reklamcılara toptan promosyon tişört imalatı yapmaktayız. İster logo baskı, ister klişe baskı, ister nakıs baskılı siparişler verebilirsiniz. İstenilen özellikte baskılıl veya baskısız promosyon tişört dikimi ürünlerimiz uygun fiyatlı ve yüksek kalitede kumaşlardan oluşmaktadır.

Resimli veya reklamlı tişört imalatımız üzerine daha fazla bilgi almak için iletişim kanalarımıza arayabilirsiniz.

Baskısız Tişört Görselleri

Siyah T-Shirt
Siyah T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Turuncu Renk T-shirt
Turuncu Renk T-shirt
Sapien Libero
Sapien Libero
Beyaz T-Shirt
Beyaz T-Shirt
Sarı T-Shirt
Sarı T-Shirt

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com