Uzun Kol Sweatshirt Modelleri

Uzun Kol Sweatshirt İmalatı
Toptan Uzun Kol Sweatshirt İmalatı

Firmamız, uzun kol sweatshirt imalatı siparişlerini kaliteden ödün vermeden dikerek müşterilerine teslim etmektedir. Uzun kol sweat modelleri iş elbiseleri olarak da sipariş verebilirsiniz. Kurumsal firmalar, marka değerini artırmak için, çalışanlarına her şubede kullanabilecekleri logolu sweat siparişlerini firmamızda yaptırabilirler.

Uzun Kol Sweatshirt yaptırmak isteyen firmaların tercihi nasıl olmalıdır?

Kurumsal firmalar bir ekip ruhu oluşturmak için sweatshirt üretiminde oldukça titiz davranırlar. Bu nedenle uzun kol sweatshirt siparişlerinde her firma kendine özgü birtakım olmazsa olmazları firmamıza bildirirler. bizler de müşteri tercihlerini dikkate alarak uzun kol sweatshirt dikimi yaparız.

Uzun kol sweatshirt üretiminde müşteri tercihlerinin başında kumaş seçimi ve kurumsal renk ilk sırada gelmektedir.

İş elbiseleri siparişlerinde uzun kol sweatshirt kumaş tercihlerinde yün ve pamuklu kumaş türleri kullanılmaktadır.
Polyester kumaş ile viscon kumaşın yer aldığı karışım kumaşlar da tercih edilmektedir.

Soğuk havalar ön plana alındığında müşteri siparişlerinde en uygun sweat modelleri uzun kol sweatshirt olanlar talep edilmektedir.

Her kurumun, derneğin, sivil toplum örgütün kendi yapısına uygun renkteki uzun kol sweatshirt modelleri sipariş edilmektedir. Biz müşteri taleplerine göre dikim yaptığımız için bizim bu konuda bir tercihimiz olamaz.

Firmamız imalat yaparken en çok zorlandığı uzun kol sweatshirt siparişlerinde firma çalışanlarının doğru beden ölçülerini titizlikle ölçmemiş olmamalarıdır. Oysaki beden ölçüleri her bir çalışan için tek tek yazılmalıdır. Uzun kol sweatshirt imalatında beden ölçülerine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Daha önce sipariş verilen kurumsal müşterilerde logo - kumaş uyumunda hiçbir problem olmadan üretim yapmaktayız. Ancak ilk defa logolu sweat siparişlerde baskılı veya nakışlı olması özellikle belirtilmelidir. Ayrıca uzun kol sweatshirt imalatında baskı ve logo çalışması yapılırken, renk ve kumaşa uygunluk oldukça önem arz etmektedir.

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com