V Yaka Tişört İmalatı

V Yaka Tişört İmalatı
V Yaka Tişört Dikim Atölyesi

Ensa Tekstil müşteri talepleri doğrultusunda v yaka tişört imalatı yapmaktadır. Her model ve bedende V yaka tişört talepleriniz sözleşmeye uygun biçimde atölyemizde dikimi yapılarak teslim edilir. 

İstanbul v yaka t-shirt dikimi

V yaka tişört dikim fiyatları hakkında bilgi almak için 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Firmamız v yaka tişört dikiminde siparişleri en kısa sürede kaliteli işçilikle üretmektedir. Müşteri kumaş tercihini yapar, modelini getirir, dikim ve baskı gibi extra talepler atölyemizde işlenerek teslim edilir. Sipariş verilen tişörtler dikim öncesi baskısız olarak hesaplanır.  Ücretlendirilen sipariş adet miktarına parça başı fiyatı belirlenir. En az yüz adet ile başlayan siparişlerin adeti arttığında toplamda fiyatı da düşer. 

İstanbul baskılı v yaka t-shirt üretimi

Firmamız v yaka tişörtlerde baskı veya nakış isterse atölyemizde onlarda yapılmaktadır. Eğer baskılı veya nakışlı tişört diktirmek isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Kumaşını getirmeyen müşteriler firmamızdaki kumaşlardan seçim yaparak dikim işlemlerini başlatabilirler. Müşteri taleplerini karşılayacak miktarda kumaş stoklarımız mevcuttur. V yaka t-shirt imalatı için 2 iplik ve 3 iplik kumaşlarımızdan istediğiniz renkte imalat yapacak büyüklükte kurumsal bir firmayız.

İstanbul v yaka t-shirt imalatı

Her türlü sektör taleplerine uygun tişört imalatı yapmaktayız. Kurumsal veya STK (sivil toplum örgütleri) tişört taleplerini hemen dikerek teslim ediyoruz. Promosyon ve hediyelik tişört yaptırmak isteyen kurumsal veya bireysel müşterilerimizin istedikleri tür ve büyüklükte tişört imalatını istenildiği zamanda dikerek teslim ediyoruz.

Her il ve ilçeden V yaka tişört dikimi yaptıran yüzlerce ciddi referanslara sahip tekstil atölyesiyiz. İstanbul'da profesyonel tişört dikim atölyesi arıyorsanız 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 telefonlarımızdan konum isteyebilirsiniz

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com