Bisiklet Yaka Tişört İmalatı

Bisiklet Yaka Tişört İmalatı
Bisiklet Yaka Tişört Dikimi

Tekstil atölyemizde müşteri talepleri doğrultusunda bisiklet yaka tişört imalatı yapmaktayız. Bay - Bayan - Çocuk bisiklet yaka tişört siparişlerinizi sözleşmeye uygun biçimde atölyemizde dikimi yapılarak teslim edilir. 

İstanbul bisiklet yaka t-shirt dikimi

Bisiklet yaka tişört dikim fiyatları öğrenmek için 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Firmamız bisiklet yaka tişört dikiminde siparişlere göre çalışır. Müşteri kumaş tercihini yapar, modelini getirir, dikim ve baskı gibi extra talepler atölyemizde işlenerek teslim edilir. Sipariş verilen tişörtler dikim öncesi baskısız olarak hesaplanır.  Ücretlendirilen sipariş adet miktarına parça başı fiyatı belirlenir. En az yüz adet ile başlayan siparişlerin adeti arttığında toplamda fiyatı da düşer. 

İstanbul baskılı bisiklet yaka t-shirt üretimi

Firmamız bisiklet yaka tişörtlerde baskı veya nakış isterse atölyemizde onlarda yapılmaktadır. Eğer baskılı veya nakışlı tişört diktirmek isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Kumaşını getirmeyen müşteriler firmamızdaki kumaşlardan seçim yaparak dikim işlemlerini başlatabilirler. Müşteri taleplerini karşılayacak miktarda kumaş stoklarımız mevcuttur. Bisiklet yaka t-shirt imalatı için 2 iplik ve 3 iplik kumaşlarımızdan istediğiniz renkte imalat yapacak büyüklükte kurumsal bir firmayız.

İstanbul bisiklet yaka t-shirt imalatı

Her türlü sektör taleplerine uygun tişört imalatı yapmaktayız. Kurumsal veya STK (sivil toplum örgütleri) tişört taleplerini hemen dikerek teslim ediyoruz. Promosyon ve hediyelik tişört yaptırmak isteyen kurumsal veya bireysel müşterilerimizin istedikleri tür ve büyüklükte tişört imalatını istenildiği zamanda dikerek teslim ediyoruz.

Her il ve ilçeden Bisiklet yaka tişört dikimi yaptıran yüzlerce ciddi referanslara sahip tekstil atölyesiyiz. İstanbul'da profesyonel tişört dikim atölyesi arıyorsanız 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 telefonlarımızdan konum isteyebilirsiniz

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com