Kadın Tayt İmalatı

Toptan Tayt İmalatı
Toptan Kadın Tayt İmalatı

Toptan Bayan Tayt İmalatı

İstanbul'da bayan tayt imalatı yapan tekstil atölyesiyiz.  İç piyasada giyim mağazalarına Toptan Kadın Tayt modelleri dikiyoruz. Her tip ve modelde tayt yaptırmak isteyen müşterilerimiz 0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 hızlı iletişim hatlarımızı arayarak fiyat alabilirler.

Termal tayt diktirmek isteyen yurt dışı ihracat firmalarının en çok tercih ettiği firmayız.  Bayan tayt dikim atölyesi ayan firmaların en çok tercih ettiği firma olmaktan mutuluk duyarız. İstediğini model ve bedende siparişlerinizi zamanında teslim edebilen ender firmalardan biriyiz.

Ensa Tekstil, kadın tayt dikiminde kaliteli işçilik ve uygun fiyatlarla uzun soluklu ticaret yapabilen ender firmalardan biriyiz. Atölyemiz sürdürülebilir bir ticari faaliyet için müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir

Toptan Tayt Modelleri

Her mevsime uygun tayt kumaşlarından diktiğimiz kadın tayt modelleri ile satışlarınızı atırabilirsiniz. İsterseniz kumaşınızı ve modelinizi getirerek sadece dikim ücreti vererek atölyemizden faydalanabilirsiniz. 4 mevsimi birarada yaşayan ülkemiz insanlarına göre diktiğimiz bir çok tayt modellerimiz mevcuttur.

İmalatını yaptığımız tayt modelleri

 • Toptan Sporcu Tayt,
 • Toptan Fitilli Tayt,
 • Toptan Yüksek Bel tayt,
 • Termal Tayt modelleri,
 • Toptan Düşük bel tayt,
 • Toptan bir beden incelten taytlar,
 • Toptan Deri taytlar,
 • Toptan pantolon Tayt  
 • Kışlık Tayt
 • Toparlayıcı Tayt
 • Dantelli Tayt

Müşteri talepleri doğrultusunda diktiğimiz yüzlerce çeşit model bulunmaktadır. Aytıca toptan çelik örme kumaşlardan üretilen taytlar da günümüz moda trendlerinde en çok tercih edilen modellerdendir.

Günümüzde giy ve çık özelliği ile kot pantolonların yerini alan taytlar rahat hareket edebilme özelliğinden dolayı kadınların ve gençlerin tek tercihi haline gelmiştir.  Son yıllarda kot pantolonların yerini alabilen Bayan Tayt grubu en çok dikimini yağptığımız tekstil ürünlerindendir.

Parlak tayt olarak isimlendirilen toptan sporcu tayt dikimi atölyeminiz dikim bölümünü büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz sporcu tayt dikimi için bizden fiyat alabilirler. Bayan sporcu tayt kumaşlarında oldukça fazla renk seçeneğimevcuttur. 

Ensa Tekstil, tişört imalatı, sweatshirt imalat, bayan tayt imalatı ve polar mont-ceket imalatı ile İstanbul'dan ülkemizin her ilindeki müşterilerine hizmet vermektedir. Dikimini yaptığımız tüm gruplarda da olduğu gibi toptan tayt imalatında da müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda imalatımızı devam ettirmekteyiz. Toptan tayt dikim fiyatları için firmamızın iletişlim kanallarını kullanabilirsiniz.

İhracat firmalarınn aradığı dikim atölyesi olarak yurtiçi firmalara da imalat yapabiliecek kapasite ve bilgi birikimi ile çalışmaktayız. Kaliteli işçilik ve zamanında teslişmatla tanınan firmamızla tanışmak istersenizi birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. Kaliteli işçilikle ürettiğimiz taytlar ile daha çok kazanacaksınız. Her model kadın tayt imalatı ile size en uygun ve en kaliteli hizmeti sunacağımızı bilmenizi isteriz.

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com