Bağcılar Tişört İmalatı

Bağcılar Tişört Üretimi

Firmamız, İstanbul Bağcılar’da toptan tişört imalatı yapan tam donanımlı tekstil imalat atölyesidir. Ülkemizde toptan imalat yaptırmak isteyenlerin en uygun ve en kaliteli yer olarak tercih ettikleri özel bir firmadır. Her beden ve topta iç piyasadan gelen talepleri yerine getirmektedir. V yaka, bisiklet yaka, polo yaka toptan tişört yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hızlı iletişim hatlarımızı  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Tek renk kumaş için 100 adet siparişleriniz en kısa zamanda hazırlanır. Farklı ebat veya renkteki Bay – Bayan ve Çocuk tişört siparişleriniz asgari 200 adet veya üzeri olmalıdır. Bunun nedeni farklı bedenlerden oluşacak siparişiniz eşit olarak  XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL beden dağılımında olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu siparişiniz de aynı modelden farklı renkler de düşünüyorsanız o zaman sipariş adedinizi yükseltmeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız tişörtler öncelikle baskısız olarak hesaplanır ve dikilir. Eğer baskılı olarak yaptırmak isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Bağcılar Toptan Tişört İmalatı

 İstanbul’un en sağlam tişört üretim merkezi olan EnsaTeks, eoko-tek belgeli kumaşlar kullanarak imalat yapar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapmaktayız. Eğer kumaşım ve modelim var diyorsanız, biz sadece tişört dikim ücreti karşılığında size hizmet verebiliriz.

Bağcılar Tişört İmalat Sanayi olarak bizden aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

 • Erkek tişört imalat toptan,
 • Baskılı penye erkek t-shirt
 • Nakışlı penye erkek t-shirt
 • Süprem penye tişört satış toptan,
 • Penye bay t-shirt üretimi,
 • Baskılı veya nakışlı penye tişört toptan,
 • Tekstil penye tişört imalat ve satış,
 • Toptan erkek tişört imalatı,
 • Sipariş erkek tişört baskılı,
 • Tişört yaptırma. Erkek tişört satış toptan,
 • Su bazlı baskılı kaliteli tişört üretimi,
 • Pigment baskılı tişört imalat.
 • Emprime baskılı tişörtler,
 • Çalışanlarınız için penye tshirt baskılı,
 • Reklam ajansları için toptan tişört sipariş,
 • İmalattan toptan baskılı ve nakışlı tişörtler

Bağcılar Toptan Tişört Üretimi

Bağcılar Toptan Tişört Üretimi hizmeti veren firmamız müşteriden gelen talepleri eksiksiz teslim eder. Müşterimizin hedef kitlesine uygun kumaş ve renk seçeneklerini belirler. Bağcılar Toptan Tişört İmalatı aşamaları ön görüşme – kumaş ve model seçimi -  mutabakat – dikim aşamaları – teslimat seklinde planlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve imalat fiyatlarımızı öğrenmek için Bağcılar Toptan İmalat müşteri temsilcimize ulaşın.

Ensa Tekstil, İstanbul'da tekstil sektöründe bir çok ilçede yapılanmış toptan tişört satıcılarına dikim hizmeti vermektedir. Bağcılar tişört imalatı, Merter tişört imalatı, Zeytinburnu tişört imalatı, Bayrampaşa tişört imalatı, Güngören tişört imalatı için en iyi hizmeti biz vermekteyiz.

Baskısız Tişört Görselleri

Siyah T-Shirt
Siyah T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Turuncu Renk T-shirt
Turuncu Renk T-shirt
Sapien Libero
Sapien Libero
Beyaz T-Shirt
Beyaz T-Shirt
Sarı T-Shirt
Sarı T-Shirt

Bağcılar Toptan Tişört Üretimi

Bağcılar toptan tişört üretimi yapan firmamız her zaman müşterilerinin taleplerine göre üretim yapmaktadır. Kumaş seçimini birlikte yaparız. Tişört modellerini müşteri taleplerine göre keser, biçer ve dikeriz. Deneyimli ve işinde profesyonel kadromuzla başta Bağcılar T-Shirt Dikimi olmak üzere; Bağcılar Toptan Tişört Dikimi, Bağcılar Toptan T-shirt Üretimi, Bağcılar Toptan V Yaka tişört Üretimi, Bağcılar Toptan Sıfır Yaka Tişört Üretimi, Bağcılar Toptan Penye, Bağcılar Toptan Baskılı Tişört İmalat, Bağcılar tişört Modelleri İmalatı, Bağcılar Promosyon T-shirt Modelleri, Bağcılar Toptan Personel T-shirt Kıyafeti, Bağcılar Toptan Personel Tişört İmalatı, Bağcılar Öğrenci Tişört İmalatı, Bağcılar Toptan Promosyon T-Shirt İmalatı konularında üretim yapmaktayız. 

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com