Giyimkent Tişört İmalatı

Giyimkent Tişört İmalatı
Giyimkent Toptan Tişört İmalatı

Giyimkent toptan tişört imalatı Esenler'de fason tişört diktirmek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerin en donanımlı tişört dikim atölyesidir. Baskılı veya baskısız her beden ve modelde dikim yapabilecek kapasitede özel bir firmayız. Giyimkent tekstil piyasasından gelen müşteri taleplerini yerine getirmektedir.

V yaka tişört, bisiklet yaka tişört, polo yaka tişört, sıfır yaka toptan tişört yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanmaktadır. Hızlı iletişim hatlarımızı  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Tek renk kumaş için en az tişört dikim adedi 100 adet üzeri olmalıdır. 100 adet üzeri siparişleriniz arttıkça dikim fiyatında sizin lehinize farklılıklar oluşmaktadır. Verdiğiniz siparişler teyit sonrası en kısa zamanda hazırlanır. Farklı ebat veya renkteki Bay – Bayan ve Çocuk tişört siparişleriniz asgari 250 adet veya üzeri olmalıdır. Bunun nedeni farklı bedenlerden oluşacak siparişiniz eşit olarak XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL beden dağılımında olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu siparişiniz de aynı modelden farklı renkler de düşünüyorsanız o zaman sipariş adedinizi yükseltmeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız tişörtler öncelikle baskısız olarak hesaplanır ve dikilir. Eğer baskılı olarak yaptırmak isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Giyimkent Toptan Tişört İmalatı

Esenler'de kaliteli fason tişört üretim merkezi, eoko-tek belgeli kumaşlar kullanarak imalat yapar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapmaktayız. Eğer kumaşım ve modelim var diyorsanız, biz sadece tişört dikim ücreti karşılığında size hizmet verebiliriz.

Giyimkent Tişört İmalat Sanayi olarak bizden aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

 • Giyimkent Erkek tişört imalat toptan,
 • Giyimkent Baskılı penye erkek t-shirt
 • Giyimkent Nakışlı penye erkek t-shirt
 • Süprem penye tişört satış toptan,
 • Giyimkent Penye bay t-shirt üretimi,
 • Giyimkent Baskılı veya nakışlı penye tişört toptan,
 • Giyimkent Tekstil penye tişört imalat ve satış,
 • Giyimkent Toptan erkek tişört imalatı,
 • Giyimkent Sipariş erkek tişört baskılı,
 • Giyimkent Tişört yaptırma. Erkek tişört satış toptan,
 • Giyimkent Su bazlı baskılı kaliteli tişört üretimi,
 • Giyimkent Pigment baskılı tişört imalat.
 • Giyimkent Emprime baskılı tişörtler,
 • Giyimkent Çalışanlarınız için baskılı penye tshirt
 • Giyimkent Reklam ajansları için toptan tişört siparişi
 • Giyimkent imalattan toptan baskılı ve nakışlı tişörtler

Giyimkent Toptan Tişört Üretimi

Giyimkent Toptan Tişört Üretimi hizmeti veren firmamız müşteriden gelen talepleri eksiksiz teslim eder. Müşterimizin hedef kitlesine uygun kumaş ve renk seçeneklerini belirler. Giyimkent Toptan Tişört İmalatı aşamaları ön görüşme – kumaş ve model seçimi -  mutabakat – dikim aşamaları – teslimat seklinde planlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve imalat fiyatlarımızı öğrenmek için Esenler Toptan İmalat müşteri temsilcimize ulaşın.

Baskısız Tişört Görselleri

Siyah T-Shirt
Siyah T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Turuncu Renk T-shirt
Turuncu Renk T-shirt
Sapien Libero
Sapien Libero
Beyaz T-Shirt
Beyaz T-Shirt
Sarı T-Shirt
Sarı T-Shirt

Giyimkent Toptan T-shirt Dikimi

Esenler Giyimkent tekstil piyasasına toptan tişört modelleri diken firmamız her zaman müşterilerinin taleplerine göre üretim yapmaktadır. Kumaş seçimini birlikte yaparız. Tişört modellerini müşteri taleplerine göre keser, biçer ve dikeriz. Deneyimli ve işinde profesyonel kadromuzla başta Giyimkent T-Shirt Dikimi olmak üzere; Giyimkent Toptan Tişört Dikimi, Giyimkent Toptan T-shirt Üretimi, Giyimkent Toptan V Yaka tişört Üretimi, Giyimkent Toptan Sıfır Yaka Tişört Üretimi, Giyimkent Toptan Penye, Giyimkent Toptan Baskılı Tişört İmalatı, Giyimkent tişört Modelleri İmalatı, Merter Promosyon T-shirt Modelleri, Giyimkent Toptan Personel T-shirt Kıyafeti, Giyimkent Toptan Personel Tişört İmalatı, Giyimkent Öğrenci Tişört İmalatı, Giyimkent Toptan Promosyon T-Shirt İmalatı konularında üretim yapmaktayız. 

Ensa Tekstil, İstanbul'da tekstil sektöründe bir çok ilçede yapılanmış toptan tişört satıcılarına dikim hizmeti vermektedir. Bağcılar tişört imalatı, Merter tişört imalatı, Zeytinburnu tişört imalatı, Bayrampaşa tişört imalatı, Güngören tişört imalatı için en iyi hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz. Uzun yıllar birlikte çalışacak firma arıyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31 Bağcılar - İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com