Merter T-shirt İmalatı

Firmamız, İstanbul Bağcılar’da toptan Tişört İmalatı yapan kurumsal bir firmadır. Firmamız, toptan imalat yaptırmak isteyenlerin en uygun ve en kaliteli yer olarak tercih ettikleri özel bir firmadır. Merter piyasasından gelen müşteri taleplerini yerine getirmektedir. V yaka, bisiklet yaka, polo yaka, sıfır yaka toptan tişört yaptırmak isteyenler bizimle iletişime geçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Hızlı iletişim hatlarımızı  0549 660 34 55 - 0536 438 71 11 kullanarak her türlü bilgi alabilirsiniz.

Tek renk kumaş için en az tişört dikim adedi 100 adet üzeri olmalıdır. 100 adet üzeri siparişleriniz arttıkça dikim fiyatında sizin lehinize farklılıklar oluşmaktadır. Verdiğiniz siparişler teyit sonrası en kısa zamanda hazırlanır. Farklı ebat veya renkteki Bay – Bayan ve Çocuk tişört siparişleriniz asgari 250 adet veya üzeri olmalıdır. Bunun nedeni farklı bedenlerden oluşacak siparişiniz eşit olarak  XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL beden dağılımında olmasını sağlamaktır. Ayrıca bu siparişiniz de aynı modelden farklı renkler de düşünüyorsanız o zaman sipariş adedinizi yükseltmeniz gerekmektedir.

Yaptıracağınız tişörtler öncelikle baskısız olarak hesaplanır ve dikilir. Eğer baskılı olarak yaptırmak isterseniz whatsapp veya e-posta üzerinden gönderdiğiniz baskı görselinin büyüklüğü ve renklerine bakarak fiyatlandırırız. Baskılarımız, emprime su bazlı baskı tekniği ile uygulanmaktadır. İster transfer baskılı tişört, ister nakışlı tişört, ister emprime baskılı tişört talepleriniz firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Merter Toptan Tişört İmalatı

İstanbul’un en kaliteli tişört üretim merkezi olan EnsaTeks, eoko-tek belgeli kumaşlar kullanarak imalat yapar. Uluslararası standartlara uygun kanserojen madde içermeyen kumaşlardan üretim yapmaktayız. Eğer kumaşım ve modelim var diyorsanız, biz sadece tişört dikim ücreti karşılığında size hizmet verebiliriz.

Merter Tişört İmalat Sanayi olarak bizden aşağıdaki hizmetleri talep edebilirsiniz.

 • Merter Erkek tişört imalat toptan,
 • Merter Baskılı penye erkek t-shirt
 • Merter Nakışlı penye erkek t-shirt
 • Süprem penye tişört satış toptan,
 • Merter Penye bay t-shirt üretimi,
 • Merter Baskılı veya nakışlı penye tişört toptan,
 • Merter Tekstil penye tişört imalat ve satış,
 • Merter Toptan erkek tişört imalatı,
 • Merter Sipariş erkek tişört baskılı,
 • Merter Tişört yaptırma. Erkek tişört satış toptan,
 • Merter Su bazlı baskılı kaliteli tişört üretimi,
 • Merter Pigment baskılı tişört imalat.
 • Merter Emprime baskılı tişörtler,
 • Merter Çalışanlarınız için penye tshirt baskılı,
 • Merter Reklam ajansları için toptan tişört sipariş,
 • Merter imalattan toptan baskılı ve nakışlı tişörtler

Merter Toptan Tişört Üretimi

Merter Toptan Tişört Üretimi hizmeti veren firmamız müşteriden gelen talepleri eksiksiz teslim eder. Müşterimizin hedef kitlesine uygun kumaş ve renk seçeneklerini belirler. Merter Toptan Tişört İmalatı aşamaları ön görüşme – kumaş ve model seçimi -  mutabakat – dikim aşamaları – teslimat seklinde planlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve imalat fiyatlarımızı öğrenmek için Bağcılar Toptan İmalat müşteri temsilcimize ulaşın.

Baskısız Tişört Görselleri

Siyah T-Shirt
Siyah T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Gri Renk T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Kırmızı T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Lacivert T-Shirt
Turuncu Renk T-shirt
Turuncu Renk T-shirt
Sapien Libero
Sapien Libero
Beyaz T-Shirt
Beyaz T-Shirt
Sarı T-Shirt
Sarı T-Shirt

Merter Toptan T-shirt Üretimi

Merter tekstil piyasasına toptan tişört modelleri diken firmamız her zaman müşterilerinin taleplerine göre üretim yapmaktadır. Kumaş seçimini birlikte yaparız. Tişört modellerini müşteri taleplerine göre keser, biçer ve dikeriz. Deneyimli ve işinde profesyonel kadromuzla başta Merter T-Shirt Dikimi olmak üzere; Merter Toptan Tişört Dikimi, Merter Toptan T-shirt Üretimi, Merter Toptan V Yaka tişört Üretimi, Merter Toptan Sıfır Yaka Tişört Üretimi, Merter Toptan Penye, Merter Toptan Baskılı Tişört İmalat, Merter tişört Modelleri İmalatı, Merter Promosyon T-shirt Modelleri, Merter Toptan Personel T-shirt Kıyafeti, Merter Toptan Personel Tişört İmalatı, Merter Öğrenci Tişört İmalatı, Merter Toptan Promosyon T-Shirt İmalatı konularında üretim yapmaktayız. 

Ensa Tekstil, İstanbul'da tekstil sektöründe bir çok ilçede yapılanmış toptan tişört satıcılarına dikim hizmeti vermektedir. Bağcılar tişört imalatı, Merter tişört imalatı, Zeytinburnu tişört imalatı, Bayrampaşa tişört imalatı, Güngören tişört imalatı için en iyi hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz. Uzun yıllar birlikte çalışacak firma arıyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız

Tags

Ensa Tekstil

Yıldıztepe Mah. Bağcılar Cad.

No: 50 Kat: 3 No:31

Bağcılar İstanbul

Tel: 0549 660 34 55

Tel: 0536 438 71 11

e-mail: info@ensateks.com